1. Spieltag
|
Fr - 28.07. |
19:00 |
SC Pinneberg
|
|
SV Blankenese
|
1:2
|
|
Fr - 28.07. |
19:30 |
1. FC Quickborn
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
1:2
|
|
Fr - 28.07. |
19:30 |
SC Egenbüttel
|
|
SV Lieth
|
3:2
|
|
So - 30.07. |
15:00 |
Kummerfelder SV
|
|
SV Lurup
|
5:2
|
2
|
So - 30.07. |
15:00 |
SSV Rantzau
|
|
SC Nienstedten
|
3:0
|
1
|
So - 30.07. |
15:00 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
SV Rugenbergen II
|
4:0 (2:0)
|
1
|
So - 30.07. |
17:00 |
FC Roland Wedel
|
|
SC Hansa 11
|
2:4
|
1
|
So - 30.07. |
17:00 |
SC Sternschanze II
|
|
HEBC II
|
2:1
|
1
|
2. Spieltag
|
Fr - 04.08. |
19:30 |
SC Hansa 11
|
|
SSV Rantzau
|
0:1
|
1
|
Fr - 04.08. |
19:30 |
SV Blankenese
|
|
SC Egenbüttel
|
1:2
|
1
|
Fr - 04.08. |
19:30 |
SV Lurup
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
3:1 (3:0)
|
2
|
Fr - 04.08. |
19:45 |
SV Lieth
|
|
Kummerfelder SV
|
0:5
|
1
|
Sa - 05.08. |
15:00 |
SC Nienstedten
|
|
SC Pinneberg
|
4:0
|
1
|
So - 06.08. |
10:45 |
HEBC II
|
|
FC Roland Wedel
|
1:0
|
1
|
So - 06.08. |
14:00 |
SV Rugenbergen II
|
|
1. FC Quickborn
|
3:5
|
1
|
So - 06.08. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
SC Sternschanze II
|
2:5 (1:2)
|
1
|
3. Spieltag
|
Fr - 11.08. |
19:00 |
SC Pinneberg
|
|
SC Hansa 11
|
2:3
|
1
|
Fr - 11.08. |
19:30 |
1. FC Quickborn
|
|
SC Sternschanze II
|
4:1
|
1
|
Fr - 11.08. |
19:30 |
SC Egenbüttel
|
|
SC Nienstedten
|
1:4
|
1
|
So - 13.08. |
14:00 |
SV Rugenbergen II
|
|
SV Lurup
|
1:1
|
2
|
So - 13.08. |
15:00 |
Kummerfelder SV
|
|
SV Blankenese
|
1:2
|
1
|
So - 13.08. |
15:00 |
SSV Rantzau
|
|
HEBC II
|
3:0
|
1
|
So - 13.08. |
15:00 |
FC Roland Wedel
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
5:2
|
1
|
So - 13.08. |
15:00 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
SV Lieth
|
4:2 (3:1)
|
1
|
4. Spieltag
|
Fr - 18.08. |
19:30 |
SC Hansa 11
|
|
SC Egenbüttel
|
5:2
|
1
|
Fr - 18.08. |
19:30 |
SV Blankenese
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
4:0 (1:0)
|
1
|
Fr - 18.08. |
19:30 |
SV Lurup
|
|
1. FC Quickborn
|
0:1
|
1
|
Fr - 18.08. |
19:45 |
SV Lieth
|
|
SV Rugenbergen II
|
7:0
|
1
|
So - 20.08. |
10:45 |
HEBC II
|
|
SC Pinneberg
|
1:3
|
1
|
So - 20.08. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
SSV Rantzau
|
3:2
|
1
|
So - 20.08. |
15:00 |
SC Nienstedten
|
|
Kummerfelder SV
|
5:4
|
1
|
So - 20.08. |
15:00 |
SC Sternschanze II
|
|
FC Roland Wedel
|
3:1
|
1
|
5. Spieltag
|
Fr - 25.08. |
18:30 |
SC Pinneberg
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
3:2
|
1
|
Fr - 25.08. |
19:30 |
1. FC Quickborn
|
|
FC Roland Wedel
|
2:5
|
1
|
Fr - 25.08. |
19:30 |
SC Egenbüttel
|
|
HEBC II
|
2:1
|
1
|
Fr - 25.08. |
19:30 |
SV Lurup
|
|
SV Lieth
|
4:1
|
2
|
So - 27.08. |
14:00 |
SV Rugenbergen II
|
|
SV Blankenese
|
4:1
|
1
|
So - 27.08. |
15:00 |
Kummerfelder SV
|
|
SC Hansa 11
|
1:2
|
1
|
So - 27.08. |
15:00 |
SSV Rantzau
|
|
SC Sternschanze II
|
2:1
|
1
|
So - 27.08. |
15:00 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
SC Nienstedten
|
0:6 (0:0)
|
1
|
6. Spieltag
|
Fr - 01.09. |
19:30 |
SC Hansa 11
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
3:0 (2:0)
|
1
|
Fr - 01.09. |
19:30 |
SV Blankenese
|
|
SV Lurup
|
2:3
|
2
|
Fr - 01.09. |
19:45 |
SV Lieth
|
|
1. FC Quickborn
|
4:2
|
1
|
So - 03.09. |
10:45 |
HEBC II
|
|
Kummerfelder SV
|
3:1
|
1
|
So - 03.09. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
SC Egenbüttel
|
0:2
|
1
|
So - 03.09. |
15:00 |
SC Nienstedten
|
|
SV Rugenbergen II
|
4:3
|
1
|
So - 03.09. |
15:00 |
SC Sternschanze II
|
|
SC Pinneberg
|
0:3
|
1
|
So - 03.09. |
15:00 |
FC Roland Wedel
|
|
SSV Rantzau
|
1:4
|
1
|
7. Spieltag
|
Fr - 08.09. |
19:30 |
SC Egenbüttel
|
|
SC Sternschanze II
|
3:2
|
1
|
Fr - 08.09. |
19:30 |
SV Lurup
|
|
SC Nienstedten
|
2:1
|
2
|
Fr - 08.09. |
19:45 |
SV Lieth
|
|
SV Blankenese
|
2:4
|
1
|
So - 10.09. |
14:00 |
1. FC Quickborn
|
|
SSV Rantzau
|
3:1
|
1
|
So - 10.09. |
14:00 |
SC Pinneberg
|
|
FC Roland Wedel
|
3:0
|
1
|
So - 10.09. |
14:00 |
SV Rugenbergen II
|
|
SC Hansa 11
|
3:1
|
1
|
So - 10.09. |
15:00 |
Kummerfelder SV
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
5:0
|
1
|
So - 10.09. |
15:00 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
HEBC II
|
4:2 (0:0)
|
1
|
8. Spieltag
|
Fr - 15.09. |
19:30 |
SC Hansa 11
|
|
SV Lurup
|
3:1
|
2
|
Fr - 15.09. |
19:30 |
SV Blankenese
|
|
1. FC Quickborn
|
1:2
|
1
|
So - 17.09. |
10:45 |
HEBC II
|
|
SV Rugenbergen II
|
8:0
|
1
|
So - 17.09. |
15:00 |
SSV Rantzau
|
|
SC Pinneberg
|
1:0
|
1
|
So - 17.09. |
15:00 |
FC Roland Wedel
|
|
SC Egenbüttel
|
1:2
|
1
|
Di - 10.10. |
19:30 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
1:2
|
2
|
Di - 10.10. |
20:00 |
SC Nienstedten
|
|
SV Lieth
|
6:1
|
3
|
Di - 07.11. |
19:30 |
SC Sternschanze II
|
|
Kummerfelder SV
|
0:2
|
2
|
9. Spieltag
|
Fr - 22.09. |
19:30 |
SC Egenbüttel
|
|
SSV Rantzau
|
0:0
|
1
|
Fr - 22.09. |
19:30 |
SV Lurup
|
|
HEBC II
|
1:2
|
2
|
Fr - 22.09. |
19:30 |
SV Blankenese
|
|
SC Nienstedten
|
1:4
|
1
|
Fr - 22.09. |
19:45 |
SV Lieth
|
|
SC Hansa 11
|
4:3
|
1
|
So - 24.09. |
14:00 |
1. FC Quickborn
|
|
SC Pinneberg
|
2:1
|
1
|
So - 24.09. |
14:00 |
SV Rugenbergen II
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
1:7
|
1
|
So - 24.09. |
15:00 |
Kummerfelder SV
|
|
FC Roland Wedel
|
5:3
|
1
|
So - 24.09. |
15:00 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
SC Sternschanze II
|
4:3 (2:2)
|
1
|
10. Spieltag
|
Fr - 29.09. |
19:30 |
SC Hansa 11
|
|
SV Blankenese
|
2:1
|
2
|
Fr - 29.09. |
19:30 |
SC Pinneberg
|
|
SC Egenbüttel
|
1:5
|
1
|
So - 01.10. |
12:30 |
HEBC II
|
|
SV Lieth
|
2:1
|
1
|
So - 01.10. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
SV Lurup
|
1:1
|
2
|
So - 01.10. |
15:00 |
SC Nienstedten
|
|
1. FC Quickborn
|
7:3
|
1
|
So - 01.10. |
15:00 |
SSV Rantzau
|
|
Kummerfelder SV
|
4:1
|
1
|
So - 01.10. |
15:00 |
FC Roland Wedel
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
3:1
|
1
|
So - 01.10. |
17:00 |
SC Sternschanze II
|
|
SV Rugenbergen II
|
2:4
|
1
|
11. Spieltag
|
Fr - 06.10. |
19:30 |
SV Lurup
|
|
SC Sternschanze II
|
1:0
|
2
|
Fr - 06.10. |
19:45 |
SV Lieth
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
4:2
|
1
|
Fr - 06.10. |
20:00 |
SV Blankenese
|
|
HEBC II
|
1:3
|
1
|
So - 08.10. |
14:00 |
1. FC Quickborn
|
|
SC Egenbüttel
|
2:1
|
1
|
So - 08.10. |
14:00 |
SV Rugenbergen II
|
|
FC Roland Wedel
|
0:0
|
1
|
So - 08.10. |
15:00 |
Kummerfelder SV
|
|
SC Pinneberg
|
1:1
|
1
|
So - 08.10. |
15:00 |
SC Nienstedten
|
|
SC Hansa 11
|
8:2
|
1
|
So - 08.10. |
15:00 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
SSV Rantzau
|
0:2
|
1
|
12. Spieltag
|
Fr - 13.10. |
19:30 |
SC Egenbüttel
|
|
Kummerfelder SV
|
3:0
|
1
|
So - 15.10. |
09:30 |
SC Sternschanze II
|
|
SV Lieth
|
1:5
|
1
|
So - 15.10. |
13:00 |
HEBC II
|
|
SC Nienstedten
|
3:2
|
1
|
So - 15.10. |
14:00 |
SC Pinneberg
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
5:0
|
1
|
So - 15.10. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
SV Blankenese
|
2:0
|
1
|
So - 15.10. |
15:00 |
SSV Rantzau
|
|
SV Rugenbergen II
|
5:0
|
1
|
So - 15.10. |
15:00 |
FC Roland Wedel
|
|
SV Lurup
|
0:1
|
2
|
So - 15.10. |
15:30 |
SC Hansa 11
|
|
1. FC Quickborn
|
1:1
|
1
|
13. Spieltag
|
Fr - 20.10. |
19:30 |
SC Hansa 11
|
|
HEBC II
|
3:2
|
1
|
Fr - 20.10. |
19:30 |
SV Lurup
|
|
SSV Rantzau
|
1:2 (1:0)
|
2
|
Fr - 20.10. |
19:30 |
SV Blankenese
|
|
SC Sternschanze II
|
1:4
|
1
|
Fr - 20.10. |
19:45 |
SV Lieth
|
|
FC Roland Wedel
|
0:1
|
1
|
Sa - 21.10. |
14:00 |
SC Nienstedten
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
7:0
|
1
|
So - 22.10. |
14:00 |
1. FC Quickborn
|
|
Kummerfelder SV
|
7:4
|
1
|
So - 22.10. |
14:00 |
SV Rugenbergen II
|
|
SC Pinneberg
|
6:0
|
1
|
So - 22.10. |
15:00 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
SC Egenbüttel
|
2:3
|
1
|
14. Spieltag
|
Fr - 27.10. |
19:30 |
SC Egenbüttel
|
|
SV Rugenbergen II
|
3:1
|
1
|
So - 29.10. |
14:00 |
1. FC Quickborn
|
|
HEBC II
|
5:1
|
1
|
So - 29.10. |
14:00 |
Kummerfelder SV
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
3:2
|
1
|
So - 29.10. |
14:00 |
SC Pinneberg
|
|
SV Lurup
|
0:3
|
2
|
So - 29.10. |
14:00 |
SSV Rantzau
|
|
SV Lieth
|
7:1
|
1
|
So - 29.10. |
14:00 |
FC Roland Wedel
|
|
SV Blankenese
|
4:1
|
1
|
So - 29.10. |
14:00 |
SC Sternschanze II
|
|
SC Nienstedten
|
3:8
|
1
|
So - 29.10. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
SC Hansa 11
|
1:1
|
1
|
15. Spieltag
|
Fr - 03.11. |
19:30 |
SC Hansa 11
|
|
SC Sternschanze II
|
6:3
|
1
|
Fr - 03.11. |
19:30 |
SV Lurup
|
|
SC Egenbüttel
|
1:1
|
2
|
Fr - 03.11. |
19:30 |
SV Blankenese
|
|
SSV Rantzau
|
4:2
|
1
|
Fr - 03.11. |
19:45 |
SV Lieth
|
|
SC Pinneberg
|
1:1
|
1
|
So - 05.11. |
10:45 |
HEBC II
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
3:7
|
1
|
So - 05.11. |
14:00 |
SC Nienstedten
|
|
FC Roland Wedel
|
3:5
|
1
|
So - 05.11. |
14:00 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
1. FC Quickborn
|
4:2
|
1
|
Di - 28.11. |
20:00 |
SV Rugenbergen II
|
|
Kummerfelder SV
|
2:1
|
1
|
16. Spieltag
|
Fr - 10.11. |
19:30 |
SV Blankenese
|
|
SC Pinneberg
|
2:2
|
1
|
Fr - 10.11. |
19:30 |
SC Hansa 11
|
|
FC Roland Wedel
|
3:1
|
1
|
Fr - 10.11. |
19:45 |
SV Lieth
|
|
SC Egenbüttel
|
3:1
|
1
|
So - 12.11. |
10:45 |
HEBC II
|
|
SC Sternschanze II
|
1:2
|
1
|
So - 12.11. |
13:00 |
SV Lurup
|
|
Kummerfelder SV
|
4:2
|
2
|
So - 12.11. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
1. FC Quickborn
|
0:3 Umw.
|
1
|
So - 12.11. |
14:00 |
SC Nienstedten
|
|
SSV Rantzau
|
3:1
|
1
|
Di - 01.05. |
15:00 |
SV Rugenbergen II
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
3:1
|
1
|
17. Spieltag
|
Fr - 17.11. |
19:30 |
SC Egenbüttel
|
|
SV Blankenese
|
0:0
|
1
|
So - 19.11. |
14:00 |
FC Roland Wedel
|
|
HEBC II
|
0:2
|
1
|
So - 19.11. |
14:00 |
1. FC Quickborn
|
|
SV Rugenbergen II
|
1:3
|
1
|
So - 19.11. |
14:15 |
SC Sternschanze II
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
5:1
|
1
|
So - 10.12. |
14:00 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
SV Lurup
|
0:1 (0:0)
|
2
|
So - 10.12. |
15:30 |
SSV Rantzau
|
|
SC Hansa 11
|
5:0
|
1
|
Sa - 31.03. |
15:00 |
Kummerfelder SV
|
|
SV Lieth
|
2:1
|
1
|
Di - 10.04. |
19:00 |
SC Pinneberg
|
|
SC Nienstedten
|
2:0
|
1
|
18. Spieltag
|
Fr - 24.11. |
19:30 |
SV Blankenese
|
|
Kummerfelder SV
|
3:2
|
1
|
Fr - 24.11. |
19:30 |
SV Lurup
|
|
SV Rugenbergen II
|
2:0
|
2
|
Fr - 24.11. |
19:30 |
SC Hansa 11
|
|
SC Pinneberg
|
0:2
|
1
|
Fr - 24.11. |
19:45 |
SV Lieth
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
5:0
|
1
|
So - 26.11. |
10:45 |
HEBC II
|
|
SSV Rantzau
|
2:1
|
1
|
So - 26.11. |
14:00 |
SC Nienstedten
|
|
SC Egenbüttel
|
1:0
|
1
|
So - 26.11. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
FC Roland Wedel
|
0:2
|
1
|
So - 26.11. |
16:00 |
SC Sternschanze II
|
|
1. FC Quickborn
|
3:1
|
1
|
19. Spieltag
|
Fr - 01.12. |
19:30 |
SC Egenbüttel
|
|
SC Hansa 11
|
3:2
|
1
|
Fr - 01.12. |
19:30 |
SSV Rantzau
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
3:0
|
1
|
So - 03.12. |
14:00 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
SV Blankenese
|
0:3
|
1
|
So - 03.12. |
14:00 |
1. FC Quickborn
|
|
SV Lurup
|
3:0
|
2
|
So - 03.12. |
14:15 |
FC Roland Wedel
|
|
SC Sternschanze II
|
2:1
|
1
|
Mo - 02.04. |
14:00 |
Kummerfelder SV
|
|
SC Nienstedten
|
1:1
|
1
|
Di - 01.05. |
15:00 |
SC Pinneberg
|
|
HEBC II
|
2:1
|
1
|
Di - 08.05. |
19:30 |
SV Rugenbergen II
|
|
SV Lieth
|
5:2
|
1
|
20. Spieltag
|
Di - 24.04. |
18:30 |
FC Roland Wedel
|
|
1. FC Quickborn
|
6:0
|
1
|
Di - 24.04. |
18:30 |
SC Hansa 11
|
|
Kummerfelder SV
|
3:3
|
1
|
Di - 24.04. |
18:30 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
SC Pinneberg
|
3:1
|
1
|
Di - 24.04. |
19:00 |
HEBC II
|
|
SC Egenbüttel
|
0:0
|
1
|
Di - 24.04. |
19:30 |
SV Blankenese
|
|
SV Rugenbergen II
|
4:0
|
1
|
Di - 24.04. |
19:45 |
SV Lieth
|
|
SV Lurup
|
0:1 (0:0)
|
2
|
Di - 24.04. |
20:00 |
SC Nienstedten
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
4:2
|
1
|
Do - 26.04. |
19:30 |
SC Sternschanze II
|
|
SSV Rantzau
|
1:1
|
1
|
21. Spieltag
|
Fr - 09.03. |
19:30 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
SC Hansa 11
|
3:1
|
1
|
Fr - 09.03. |
19:30 |
SV Lurup
|
|
SV Blankenese
|
2:1
|
2
|
So - 11.03. |
14:00 |
1. FC Quickborn
|
|
SV Lieth
|
0:5
|
1
|
Di - 17.04. |
18:30 |
Kummerfelder SV
|
|
HEBC II
|
7:1
|
1
|
Di - 17.04. |
19:30 |
SV Rugenbergen II
|
|
SC Nienstedten
|
0:3
|
1
|
Di - 17.04. |
19:30 |
SC Pinneberg
|
|
SC Sternschanze II
|
3:0 (2:0)
|
1
|
Di - 17.04. |
19:30 |
SC Egenbüttel
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
5:1
|
1
|
Di - 17.04. |
20:00 |
SSV Rantzau
|
|
FC Roland Wedel
|
0:0
|
1
|
22. Spieltag
|
Fr - 16.03. |
19:30 |
SSV Rantzau
|
|
1. FC Quickborn
|
2:2
|
1
|
Fr - 16.03. |
19:30 |
SV Blankenese
|
|
SV Lieth
|
0:2
|
1
|
Fr - 16.03. |
19:30 |
SC Hansa 11
|
|
SV Rugenbergen II
|
1:2
|
1
|
So - 18.03. |
10:45 |
HEBC II
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
3:4
|
1
|
So - 18.03. |
11:00 |
FC Roland Wedel
|
|
SC Pinneberg
|
1:0
|
1
|
So - 18.03. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
Kummerfelder SV
|
1:1
|
1
|
So - 18.03. |
15:00 |
SC Nienstedten
|
|
SV Lurup
|
3:0
|
2
|
So - 18.03. |
17:00 |
SC Sternschanze II
|
|
SC Egenbüttel
|
1:1
|
1
|
23. Spieltag
|
Fr - 23.03. |
19:30 |
SV Lurup
|
|
SC Hansa 11
|
2:0
|
2
|
Fr - 23.03. |
19:30 |
SC Egenbüttel
|
|
FC Roland Wedel
|
4:3
|
1
|
Fr - 23.03. |
19:30 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
1:4
|
1
|
Fr - 23.03. |
19:45 |
SV Lieth
|
|
SC Nienstedten
|
1:3
|
1
|
So - 25.03. |
10:45 |
SV Rugenbergen II
|
|
HEBC II
|
1:1
|
1
|
So - 25.03. |
14:00 |
1. FC Quickborn
|
|
SV Blankenese
|
2:1
|
1
|
So - 25.03. |
14:00 |
SC Pinneberg
|
|
SSV Rantzau
|
0:2
|
1
|
So - 25.03. |
15:00 |
Kummerfelder SV
|
|
SC Sternschanze II
|
2:0
|
1
|
24. Spieltag
|
Fr - 06.04. |
19:30 |
SC Hansa 11
|
|
SV Lieth
|
4:3
|
2
|
So - 08.04. |
12:30 |
HEBC II
|
|
SV Lurup
|
1:3
|
1
|
So - 08.04. |
14:00 |
SC Pinneberg
|
|
1. FC Quickborn
|
0:1
|
1
|
So - 08.04. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
SV Rugenbergen II
|
2:1
|
1
|
So - 08.04. |
15:00 |
SSV Rantzau
|
|
SC Egenbüttel
|
3:0
|
1
|
So - 08.04. |
15:00 |
FC Roland Wedel
|
|
Kummerfelder SV
|
1:0
|
1
|
So - 08.04. |
15:00 |
SC Nienstedten
|
|
SV Blankenese
|
11:0
|
1
|
So - 08.04. |
15:00 |
SC Sternschanze II
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
5:2 (2:1)
|
2
|
25. Spieltag
|
Fr - 13.04. |
19:30 |
SV Blankenese
|
|
SC Hansa 11
|
2:3
|
1
|
Fr - 13.04. |
19:30 |
1. FC Quickborn
|
|
SC Nienstedten
|
0:4
|
1
|
Fr - 13.04. |
19:30 |
SC Egenbüttel
|
|
SC Pinneberg
|
0:1
|
1
|
Fr - 13.04. |
19:30 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
FC Roland Wedel
|
3:1
|
1
|
Fr - 13.04. |
19:30 |
SV Lurup
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
3:0
|
2
|
Fr - 13.04. |
19:45 |
SV Lieth
|
|
HEBC II
|
4:3
|
1
|
So - 15.04. |
14:00 |
SV Rugenbergen II
|
|
SC Sternschanze II
|
2:5
|
1
|
Di - 01.05. |
15:00 |
Kummerfelder SV
|
|
SSV Rantzau
|
0:3
|
1
|
26. Spieltag
|
Fr - 20.04. |
19:30 |
SC Egenbüttel
|
|
1. FC Quickborn
|
2:1
|
1
|
Fr - 20.04. |
19:30 |
SC Hansa 11
|
|
SC Nienstedten
|
0:3 Umw. (0:3)
|
1
|
So - 22.04. |
12:30 |
HEBC II
|
|
SV Blankenese
|
5:3
|
1
|
So - 22.04. |
14:00 |
SC Pinneberg
|
|
Kummerfelder SV
|
0:0
|
1
|
So - 22.04. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
SV Lieth
|
0:2
|
1
|
So - 22.04. |
15:00 |
SC Sternschanze II
|
|
SV Lurup
|
2:2
|
2
|
So - 22.04. |
15:00 |
FC Roland Wedel
|
|
SV Rugenbergen II
|
5:2
|
1
|
So - 22.04. |
15:00 |
SSV Rantzau
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
3:1
|
1
|
27. Spieltag
|
Fr - 27.04. |
19:30 |
1. FC Quickborn
|
|
SC Hansa 11
|
2:2
|
1
|
Fr - 27.04. |
19:30 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
SC Pinneberg
|
4:0
|
1
|
Fr - 27.04. |
19:30 |
SV Lurup
|
|
FC Roland Wedel
|
4:1
|
1
|
Fr - 27.04. |
19:30 |
SV Blankenese
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
3:0
|
1
|
Sa - 28.04. |
15:00 |
SC Nienstedten
|
|
HEBC II
|
4:0
|
1
|
So - 29.04. |
14:00 |
SV Rugenbergen II
|
|
SSV Rantzau
|
0:2
|
1
|
So - 29.04. |
15:00 |
Kummerfelder SV
|
|
SC Egenbüttel
|
1:0
|
1
|
So - 29.04. |
15:00 |
SV Lieth
|
|
SC Sternschanze II
|
1:3
|
1
|
28. Spieltag
|
Fr - 04.05. |
19:30 |
HEBC II
|
|
SC Hansa 11
|
4:1
|
1
|
Fr - 04.05. |
19:30 |
SC Egenbüttel
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
1:3
|
1
|
So - 06.05. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
SC Nienstedten
|
1:3
|
1
|
So - 06.05. |
14:00 |
SC Pinneberg
|
|
SV Rugenbergen II
|
3:0 Umw.
|
1
|
So - 06.05. |
15:00 |
Kummerfelder SV
|
|
1. FC Quickborn
|
6:0
|
1
|
So - 06.05. |
15:00 |
SC Sternschanze II
|
|
SV Blankenese
|
2:3
|
1
|
So - 06.05. |
15:00 |
FC Roland Wedel
|
|
SV Lieth
|
2:3 Umw.
|
1
|
So - 06.05. |
15:00 |
SSV Rantzau
|
|
SV Lurup
|
3:0
|
1
|
29. Spieltag
|
Fr - 11.05. |
19:30 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
Kummerfelder SV
|
0:3
|
1
|
Fr - 11.05. |
19:30 |
SV Lurup
|
|
SC Pinneberg
|
2:1
|
2
|
Fr - 11.05. |
19:30 |
SV Blankenese
|
|
FC Roland Wedel
|
2:1
|
1
|
Fr - 11.05. |
19:30 |
SC Hansa 11
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
2:2
|
1
|
Sa - 12.05. |
18:30 |
SV Lieth
|
|
SSV Rantzau
|
0:4
|
1
|
So - 13.05. |
10:45 |
HEBC II
|
|
1. FC Quickborn
|
6:4
|
2
|
So - 13.05. |
14:00 |
SV Rugenbergen II
|
|
SC Egenbüttel
|
2:5
|
1
|
Mi - 16.05. |
20:00 |
SC Nienstedten
|
|
SC Sternschanze II
|
3:1
|
1
|
30. Spieltag
|
Di - 22.05. |
20:00 |
FC Roland Wedel
|
|
SC Nienstedten
|
1:3
|
1
|
Sa - 26.05. |
13:00 |
SC Egenbüttel
|
|
SV Lurup
|
0:2
|
2
|
So - 27.05. |
13:00 |
SC Sternschanze II
|
|
SC Hansa 11
|
3:2
|
1
|
So - 27.05. |
15:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
HEBC II
|
1:3
|
1
|
So - 27.05. |
15:00 |
SSV Rantzau
|
|
SV Blankenese
|
2:0
|
1
|
So - 27.05. |
15:00 |
SC Pinneberg
|
|
SV Lieth
|
3:2
|
1
|
So - 27.05. |
15:00 |
Kummerfelder SV
|
|
SV Rugenbergen II
|
5:1
|
1
|
So - 27.05. |
15:00 |
1. FC Quickborn
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
2:7
|
1
|