1. Spieltag
|
Fr - 31.07. |
19:30 |
TuRa Harksheide
|
|
VfL Pinneberg II
|
4:0 (1:0)
|
|
Fr - 31.07. |
19:30 |
BW 96 Schenefeld
|
|
TSV Uetersen
|
0:1
|
|
So - 02.08. |
10:45 |
FC Teutonia 05
|
|
TSV Sasel
|
3:0
|
|
So - 02.08. |
11:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
3:1 (0:1)
|
|
So - 02.08. |
14:00 |
Wedeler TSV
|
|
TuS Osdorf
|
0:1 (0:0)
|
|
So - 02.08. |
14:00 |
SC Alstertal-Langenhorn
|
|
FC Elmshorn
|
2:1 (0:1)
|
|
So - 02.08. |
15:00 |
TBS Pinneberg
|
|
Hamburger SV III
|
0:1
|
|
So - 02.08. |
15:00 |
SV Eidelstedt
|
|
HEBC
|
0:2 (0:2)
|
|
2. Spieltag
|
Fr - 07.08. |
19:30 |
FC Elmshorn
|
|
FC Teutonia 05
|
4:6 (2:2)
|
1
|
Fr - 07.08. |
19:30 |
TuS Osdorf
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
2:1 (1:0)
|
|
Fr - 07.08. |
19:30 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
FK Nikola Tesla
|
5:0 (2:0)
|
|
Fr - 07.08. |
20:00 |
Hamburger SV III
|
|
BW 96 Schenefeld
|
0:2 (0:2)
|
|
So - 09.08. |
10:45 |
HEBC
|
|
TBS Pinneberg
|
1:1 (0:1)
|
1
|
So - 09.08. |
15:00 |
TSV Uetersen
|
|
TuRa Harksheide
|
3:5 (1:3)
|
1
|
So - 09.08. |
15:00 |
VfL Pinneberg II
|
|
SC Alstertal-Langenhorn
|
1:1 (1:1)
|
|
So - 09.08. |
15:00 |
TSV Sasel
|
|
Wedeler TSV
|
2:1 (0:0)
|
|
3. Spieltag
|
Fr - 14.08. |
19:30 |
TuRa Harksheide
|
|
Hamburger SV III
|
0:0 (0:0)
|
2
|
So - 16.08. |
10:45 |
FC Teutonia 05
|
|
VfL Pinneberg II
|
0:1
|
1
|
So - 16.08. |
14:00 |
FK Nikola Tesla
|
|
TuS Osdorf
|
2:4
|
1
|
So - 16.08. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
TSV Sasel
|
1:2
|
1
|
So - 16.08. |
14:00 |
Wedeler TSV
|
|
FC Elmshorn
|
4:1
|
1
|
So - 16.08. |
14:00 |
SC Alstertal-Langenhorn
|
|
TSV Uetersen
|
2:3
|
1
|
So - 16.08. |
15:00 |
TBS Pinneberg
|
|
BW 96 Schenefeld
|
0:1
|
1
|
So - 16.08. |
15:00 |
SV Eidelstedt
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
2:1
|
1
|
4. Spieltag
|
Fr - 21.08. |
19:30 |
FC Elmshorn
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
0:1
|
1
|
Fr - 21.08. |
19:30 |
TuS Osdorf
|
|
SV Eidelstedt
|
3:1
|
1
|
Fr - 21.08. |
19:30 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
HEBC
|
0:3
|
1
|
Fr - 21.08. |
19:30 |
TuRa Harksheide
|
|
BW 96 Schenefeld
|
0:0
|
1
|
Fr - 21.08. |
20:00 |
Hamburger SV III
|
|
SC Alstertal-Langenhorn
|
5:2 (3:1)
|
2
|
So - 23.08. |
15:00 |
TSV Uetersen
|
|
FC Teutonia 05
|
1:1
|
|
So - 23.08. |
15:00 |
VfL Pinneberg II
|
|
Wedeler TSV
|
1:7 (1:2)
|
1
|
So - 23.08. |
15:00 |
TSV Sasel
|
|
FK Nikola Tesla
|
3:0 (2:0)
|
1
|
5. Spieltag
|
So - 30.08. |
10:45 |
FC Teutonia 05
|
|
Hamburger SV III
|
1:1
|
|
So - 30.08. |
10:45 |
HEBC
|
|
TuS Osdorf
|
0:0
|
|
So - 30.08. |
12:00 |
FK Nikola Tesla
|
|
FC Elmshorn
|
0:1
|
|
So - 30.08. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
VfL Pinneberg II
|
0:0
|
|
So - 30.08. |
14:00 |
Wedeler TSV
|
|
TSV Uetersen
|
4:0
|
1
|
So - 30.08. |
14:00 |
SC Alstertal-Langenhorn
|
|
BW 96 Schenefeld
|
3:1
|
|
So - 30.08. |
15:00 |
TBS Pinneberg
|
|
TuRa Harksheide
|
3:3
|
1
|
So - 30.08. |
15:00 |
SV Eidelstedt
|
|
TSV Sasel
|
0:2
|
1
|
6. Spieltag
|
Fr - 04.09. |
19:30 |
FC Elmshorn
|
|
SV Eidelstedt
|
2:4
|
2
|
Fr - 04.09. |
19:30 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
TBS Pinneberg
|
2:4
|
1
|
Fr - 04.09. |
19:30 |
TuRa Harksheide
|
|
SC Alstertal-Langenhorn
|
0:1
|
1
|
Fr - 04.09. |
19:30 |
BW 96 Schenefeld
|
|
FC Teutonia 05
|
0:0
|
1
|
Fr - 04.09. |
20:00 |
Hamburger SV III
|
|
Wedeler TSV
|
1:2
|
1
|
So - 06.09. |
15:00 |
TSV Uetersen
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
2:0
|
1
|
So - 06.09. |
15:00 |
VfL Pinneberg II
|
|
FK Nikola Tesla
|
3:2
|
1
|
So - 06.09. |
15:00 |
TSV Sasel
|
|
HEBC
|
1:0
|
1
|
7. Spieltag
|
Fr - 11.09. |
19:30 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
TuS Osdorf
|
3:3 (3:1)
|
1
|
So - 13.09. |
10:45 |
FC Teutonia 05
|
|
TuRa Harksheide
|
0:3
|
1
|
So - 13.09. |
10:45 |
HEBC
|
|
FC Elmshorn
|
0:3
|
|
So - 13.09. |
12:00 |
FK Nikola Tesla
|
|
TSV Uetersen
|
0:4
|
|
So - 13.09. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
Hamburger SV III
|
3:4
|
|
So - 13.09. |
14:00 |
Wedeler TSV
|
|
BW 96 Schenefeld
|
1:0 (0:0)
|
1
|
So - 13.09. |
15:00 |
TBS Pinneberg
|
|
SC Alstertal-Langenhorn
|
1:2
|
|
So - 13.09. |
15:00 |
SV Eidelstedt
|
|
VfL Pinneberg II
|
1:0
|
|
8. Spieltag
|
Fr - 18.09. |
19:30 |
TuS Osdorf
|
|
TBS Pinneberg
|
4:1
|
2
|
Fr - 18.09. |
19:30 |
TuRa Harksheide
|
|
Wedeler TSV
|
1:1 (1:1)
|
2
|
Fr - 18.09. |
19:30 |
BW 96 Schenefeld
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
0:3
|
1
|
Fr - 18.09. |
20:00 |
Hamburger SV III
|
|
FK Nikola Tesla
|
2:0
|
1
|
So - 20.09. |
14:00 |
SC Alstertal-Langenhorn
|
|
FC Teutonia 05
|
1:3
|
1
|
So - 20.09. |
15:00 |
TSV Uetersen
|
|
SV Eidelstedt
|
0:1
|
1
|
So - 20.09. |
15:00 |
TSV Sasel
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
4:2
|
1
|
Mi - 07.10. |
19:00 |
VfL Pinneberg II
|
|
HEBC
|
4:1
|
1
|
9. Spieltag
|
Fr - 25.09. |
19:30 |
TuS Osdorf
|
|
TSV Sasel
|
1:3 (0:1)
|
2
|
Fr - 25.09. |
19:30 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
FC Elmshorn
|
1:0 (1:0)
|
2
|
So - 27.09. |
10:45 |
FK Nikola Tesla
|
|
BW 96 Schenefeld
|
1:2
|
2
|
So - 27.09. |
10:45 |
HEBC
|
|
TSV Uetersen
|
3:2
|
2
|
So - 27.09. |
11:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
TuRa Harksheide
|
0:1
|
1
|
So - 27.09. |
14:00 |
Wedeler TSV
|
|
SC Alstertal-Langenhorn
|
6:0
|
2
|
So - 27.09. |
15:00 |
TBS Pinneberg
|
|
FC Teutonia 05
|
3:0
|
1
|
So - 27.09. |
15:00 |
SV Eidelstedt
|
|
Hamburger SV III
|
0:4
|
1
|
10. Spieltag
|
Fr - 09.10. |
19:30 |
FC Elmshorn
|
|
TuS Osdorf
|
5:6 (4:3)
|
2
|
Fr - 09.10. |
19:30 |
TuRa Harksheide
|
|
FK Nikola Tesla
|
4:3 (2:0)
|
1
|
Fr - 09.10. |
19:30 |
BW 96 Schenefeld
|
|
SV Eidelstedt
|
2:0 (1:0)
|
1
|
Fr - 09.10. |
20:00 |
Hamburger SV III
|
|
HEBC
|
5:0 (2:0)
|
2
|
So - 11.10. |
13:30 |
FC Teutonia 05
|
|
Wedeler TSV
|
1:3 (1:2)
|
2
|
So - 11.10. |
14:00 |
SC Alstertal-Langenhorn
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
4:0 (2:0)
|
1
|
So - 11.10. |
15:00 |
VfL Pinneberg II
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
0:5 (0:3)
|
1
|
So - 11.10. |
15:00 |
TSV Sasel
|
|
TBS Pinneberg
|
4:0 (0:0)
|
1
|
11. Spieltag
|
Fr - 16.10. |
19:30 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
TSV Uetersen
|
0:1 (0:1)
|
1
|
So - 18.10. |
10:45 |
HEBC
|
|
BW 96 Schenefeld
|
0:2 (0:0)
|
1
|
So - 18.10. |
15:00 |
TBS Pinneberg
|
|
Wedeler TSV
|
0:4 (0:3)
|
1
|
So - 18.10. |
15:00 |
TSV Sasel
|
|
FC Elmshorn
|
4:1 (1:1)
|
1
|
So - 18.10. |
15:30 |
FK Nikola Tesla
|
|
SC Alstertal-Langenhorn
|
0:1 (0:0)
|
1
|
Mi - 09.12. |
19:30 |
TuS Osdorf
|
|
VfL Pinneberg II
|
4:4 (2:2)
|
2
|
Sa - 19.12. |
14:00 |
SV Eidelstedt
|
|
TuRa Harksheide
|
1:3 (0:3)
|
2
|
So - 07.02. |
11:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
FC Teutonia 05
|
4:1 (2:1)
|
|
12. Spieltag
|
Fr - 23.10. |
19:30 |
FC Elmshorn
|
|
TBS Pinneberg
|
1:1 (1:0)
|
1
|
Fr - 23.10. |
19:30 |
TuRa Harksheide
|
|
HEBC
|
2:2 (1:2)
|
1
|
Fr - 23.10. |
20:00 |
Hamburger SV III
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
5:0 (1:0)
|
2
|
So - 25.10. |
10:45 |
FC Teutonia 05
|
|
FK Nikola Tesla
|
2:0 (0:0)
|
2
|
So - 25.10. |
14:00 |
Wedeler TSV
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
3:0 (0:0)
|
2
|
So - 25.10. |
14:00 |
SC Alstertal-Langenhorn
|
|
SV Eidelstedt
|
5:0 (0:0)
|
1
|
So - 25.10. |
15:00 |
TSV Uetersen
|
|
TuS Osdorf
|
0:2 (0:2)
|
1
|
So - 25.10. |
15:00 |
VfL Pinneberg II
|
|
TSV Sasel
|
0:2 (0:1)
|
1
|
13. Spieltag
|
Fr - 30.10. |
19:30 |
FC Elmshorn
|
|
VfL Pinneberg II
|
3:2
|
1
|
Fr - 30.10. |
19:30 |
TuS Osdorf
|
|
Hamburger SV III
|
3:1 (2:1)
|
2
|
Fr - 30.10. |
19:30 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
BW 96 Schenefeld
|
1:1 (1:1)
|
1
|
So - 01.11. |
10:45 |
HEBC
|
|
SC Alstertal-Langenhorn
|
2:1 (0:1)
|
2
|
So - 01.11. |
11:00 |
FK Nikola Tesla
|
|
Wedeler TSV
|
1:4 (0:1)
|
1
|
So - 01.11. |
14:00 |
TBS Pinneberg
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
0:3 (0:1)
|
1
|
So - 01.11. |
14:00 |
TSV Sasel
|
|
TSV Uetersen
|
3:1 (2:0)
|
1
|
So - 01.11. |
14:00 |
SV Eidelstedt
|
|
FC Teutonia 05
|
0:0 (0:0)
|
1
|
14. Spieltag
|
Fr - 06.11. |
19:30 |
TuRa Harksheide
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
0:0 (0:0)
|
2
|
Fr - 06.11. |
20:00 |
Hamburger SV III
|
|
TSV Sasel
|
0:6 (0:2)
|
2
|
So - 08.11. |
11:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
FK Nikola Tesla
|
0:3 (0:0)
|
1
|
So - 08.11. |
12:00 |
FC Teutonia 05
|
|
HEBC
|
5:0 (2:0)
|
1
|
So - 08.11. |
14:00 |
TSV Uetersen
|
|
FC Elmshorn
|
1:2 (1:0)
|
1
|
So - 08.11. |
14:00 |
Wedeler TSV
|
|
SV Eidelstedt
|
4:0 (2:0)
|
1
|
Fr - 18.12. |
19:30 |
BW 96 Schenefeld
|
|
TuS Osdorf
|
0:4 (0:2)
|
2
|
Sa - 06.02. |
15:00 |
VfL Pinneberg II
|
|
TBS Pinneberg
|
1:0 (1:0)
|
1
|
15. Spieltag
|
Fr - 13.11. |
19:30 |
FC Elmshorn
|
|
Hamburger SV III
|
1:1 (1:0)
|
1
|
Fr - 13.11. |
19:30 |
TuS Osdorf
|
|
TuRa Harksheide
|
1:0 (0:0)
|
2
|
Fr - 13.11. |
19:30 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
SC Alstertal-Langenhorn
|
2:1 (1:1)
|
1
|
So - 15.11. |
10:45 |
HEBC
|
|
Wedeler TSV
|
1:2 (1:1)
|
2
|
So - 15.11. |
14:00 |
TSV Sasel
|
|
BW 96 Schenefeld
|
1:1 (1:1)
|
2
|
Sa - 19.12. |
14:00 |
TBS Pinneberg
|
|
FK Nikola Tesla
|
2:1
|
1
|
So - 31.01. |
14:00 |
SV Eidelstedt
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
1:2 (0:1)
|
1
|
16. Spieltag
|
Fr - 20.11. |
19:30 |
TuRa Harksheide
|
|
TSV Sasel
|
1:4 (0:3)
|
2
|
Fr - 20.11. |
19:30 |
BW 96 Schenefeld
|
|
FC Elmshorn
|
2:3 (1:3)
|
|
Fr - 20.11. |
20:00 |
Hamburger SV III
|
|
VfL Pinneberg II
|
3:1 (2:1)
|
1
|
So - 22.11. |
11:00 |
FK Nikola Tesla
|
|
SV Eidelstedt
|
5:3 (3:1)
|
|
So - 22.11. |
14:00 |
SC Alstertal-Langenhorn
|
|
TuS Osdorf
|
4:6 (4:5)
|
2
|
Sa - 19.12. |
16:00 |
FC Teutonia 05
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
4:0
|
|
Mi - 24.02. |
19:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
HEBC
|
0:5 (0:4)
|
1
|
17. Spieltag
|
Fr - 27.11. |
19:30 |
FC Elmshorn
|
|
TuRa Harksheide
|
2:0 (0:0)
|
|
Fr - 27.11. |
19:30 |
TuS Osdorf
|
|
FC Teutonia 05
|
3:1 (0:0)
|
1
|
Fr - 27.11. |
19:30 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
Wedeler TSV
|
0:2 (0:2)
|
|
So - 29.11. |
10:45 |
HEBC
|
|
FK Nikola Tesla
|
0:2 (0:1)
|
|
So - 29.11. |
14:00 |
VfL Pinneberg II
|
|
BW 96 Schenefeld
|
1:0 (0:0)
|
|
So - 29.11. |
14:00 |
TSV Sasel
|
|
SC Alstertal-Langenhorn
|
7:0 (2:0)
|
1
|
So - 29.11. |
14:00 |
SV Eidelstedt
|
|
TBS Pinneberg
|
3:1 (0:1)
|
|
So - 07.02. |
14:00 |
TSV Uetersen
|
|
Hamburger SV III
|
2:2 (1:1)
|
|
18. Spieltag
|
Fr - 04.12. |
19:30 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
2:0 (1:0)
|
1
|
Fr - 04.12. |
19:30 |
TuS Osdorf
|
|
Wedeler TSV
|
3:2 (2:1)
|
2
|
Fr - 04.12. |
19:30 |
FC Elmshorn
|
|
SC Alstertal-Langenhorn
|
2:0 (1:0)
|
1
|
Fr - 04.12. |
20:00 |
Hamburger SV III
|
|
TBS Pinneberg
|
0:4 (0:2)
|
2
|
So - 06.12. |
10:45 |
HEBC
|
|
SV Eidelstedt
|
1:4 (1:2)
|
1
|
So - 06.12. |
14:00 |
TSV Sasel
|
|
FC Teutonia 05
|
4:1 (2:1)
|
1
|
So - 06.12. |
14:00 |
VfL Pinneberg II
|
|
TuRa Harksheide
|
0:4 (0:3)
|
1
|
So - 06.12. |
14:00 |
TSV Uetersen
|
|
BW 96 Schenefeld
|
2:2 (1:1)
|
1
|
19. Spieltag
|
Do - 10.12. |
19:30 |
BW 96 Schenefeld
|
|
Hamburger SV III
|
1:2 (0:0)
|
1
|
Fr - 11.12. |
19:30 |
TuRa Harksheide
|
|
TSV Uetersen
|
2:2 (2:0)
|
1
|
Sa - 12.12. |
13:00 |
Wedeler TSV
|
|
TSV Sasel
|
2:1 (0:1)
|
1
|
So - 13.12. |
11:30 |
SC Alstertal-Langenhorn
|
|
VfL Pinneberg II
|
2:2 (1:1)
|
|
So - 13.12. |
12:00 |
FC Teutonia 05
|
|
FC Elmshorn
|
0:0 (0:0)
|
|
So - 13.12. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
TuS Osdorf
|
0:2 (0:1)
|
1
|
So - 07.02. |
10:45 |
FK Nikola Tesla
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
4:0 (2:0)
|
1
|
Mi - 20.04. |
19:30 |
TBS Pinneberg
|
|
HEBC
|
2:4 (2:2)
|
1
|
20. Spieltag
|
Fr - 12.02. |
19:30 |
BW 96 Schenefeld
|
|
TBS Pinneberg
|
0:2 (0:0)
|
1
|
Fr - 12.02. |
19:30 |
TuS Osdorf
|
|
FK Nikola Tesla
|
2:1 (1:0)
|
1
|
Fr - 12.02. |
20:00 |
Hamburger SV III
|
|
TuRa Harksheide
|
7:2 (4:0)
|
1
|
So - 14.02. |
15:00 |
TSV Sasel
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
5:0 (2:0)
|
1
|
So - 14.02. |
15:00 |
TSV Uetersen
|
|
SC Alstertal-Langenhorn
|
2:2 (2:1)
|
1
|
So - 14.02. |
15:00 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
SV Eidelstedt
|
3:2 (0:1)
|
1
|
Di - 08.03. |
19:30 |
FC Elmshorn
|
|
Wedeler TSV
|
1:3 (1:2)
|
1
|
Di - 03.05. |
19:00 |
VfL Pinneberg II
|
|
FC Teutonia 05
|
1:0 (0:0)
|
2
|
21. Spieltag
|
Sa - 20.02. |
15:00 |
FK Nikola Tesla
|
|
TSV Sasel
|
2:0 (1:0)
|
2
|
So - 21.02. |
10:45 |
FC Teutonia 05
|
|
TSV Uetersen
|
2:1 (1:1)
|
2
|
So - 21.02. |
10:45 |
HEBC
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
0:0 (0:0)
|
1
|
So - 21.02. |
11:00 |
Wedeler TSV
|
|
VfL Pinneberg II
|
0:0 (0:0)
|
1
|
So - 21.02. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
FC Elmshorn
|
3:0 (2:0)
|
1
|
So - 21.02. |
14:00 |
SC Alstertal-Langenhorn
|
|
Hamburger SV III
|
1:2 (0:0)
|
2
|
Di - 08.03. |
19:30 |
BW 96 Schenefeld
|
|
TuRa Harksheide
|
2:1 (1:0)
|
2
|
Mi - 27.04. |
18:30 |
SV Eidelstedt
|
|
TuS Osdorf
|
2:3 (1:3)
|
2
|
22. Spieltag
|
Fr - 26.02. |
19:30 |
TuRa Harksheide
|
|
TBS Pinneberg
|
3:1
|
2
|
Fr - 26.02. |
20:00 |
Hamburger SV III
|
|
FC Teutonia 05
|
3:0 Umw.
|
2
|
So - 28.02. |
13:00 |
TuS Osdorf
|
|
HEBC
|
3:0 (1:0)
|
2
|
So - 28.02. |
15:00 |
TSV Uetersen
|
|
Wedeler TSV
|
1:0 (0:0)
|
2
|
So - 28.02. |
15:00 |
TSV Sasel
|
|
SV Eidelstedt
|
7:0 (3:0)
|
2
|
Di - 05.04. |
19:30 |
FC Elmshorn
|
|
FK Nikola Tesla
|
0:2 (0:0)
|
3
|
Di - 05.04. |
19:30 |
BW 96 Schenefeld
|
|
SC Alstertal-Langenhorn
|
1:1
|
1
|
Mi - 06.04. |
19:00 |
VfL Pinneberg II
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
0:2
|
1
|
23. Spieltag
|
So - 06.03. |
10:45 |
FC Teutonia 05
|
|
BW 96 Schenefeld
|
3:3 (1:2)
|
2
|
So - 06.03. |
11:00 |
HEBC
|
|
TSV Sasel
|
3:0 (2:0)
|
2
|
So - 06.03. |
11:00 |
Wedeler TSV
|
|
Hamburger SV III
|
2:1 (0:0)
|
3
|
So - 06.03. |
12:00 |
FK Nikola Tesla
|
|
VfL Pinneberg II
|
2:1 (0:1)
|
2
|
So - 06.03. |
13:00 |
SV Eidelstedt
|
|
FC Elmshorn
|
1:3 (1:1)
|
2
|
So - 06.03. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
TSV Uetersen
|
0:0 (0:0)
|
1
|
So - 06.03. |
14:00 |
SC Alstertal-Langenhorn
|
|
TuRa Harksheide
|
2:4 (2:3)
|
2
|
So - 06.03. |
15:00 |
TBS Pinneberg
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
1:1 (0:1)
|
1
|
24. Spieltag
|
Fr - 11.03. |
19:30 |
BW 96 Schenefeld
|
|
Wedeler TSV
|
1:3 (1:2)
|
1
|
Fr - 11.03. |
19:30 |
TuRa Harksheide
|
|
FC Teutonia 05
|
3:4 (2:2)
|
2
|
Fr - 11.03. |
19:30 |
FC Elmshorn
|
|
HEBC
|
1:2 (1:1)
|
1
|
Fr - 11.03. |
20:00 |
Hamburger SV III
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
0:1 (0:0)
|
1
|
So - 13.03. |
13:00 |
TuS Osdorf
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
8:0
|
2
|
So - 13.03. |
14:00 |
SC Alstertal-Langenhorn
|
|
TBS Pinneberg
|
4:3 (0:2)
|
1
|
So - 13.03. |
15:00 |
TSV Uetersen
|
|
FK Nikola Tesla
|
0:3 Umw.
|
1
|
So - 13.03. |
15:00 |
VfL Pinneberg II
|
|
SV Eidelstedt
|
0:2 (0:1)
|
1
|
25. Spieltag
|
So - 20.03. |
10:45 |
HEBC
|
|
VfL Pinneberg II
|
3:1 (0:0)
|
2
|
So - 20.03. |
10:45 |
FC Teutonia 05
|
|
SC Alstertal-Langenhorn
|
1:1 (0:0)
|
1
|
So - 20.03. |
11:00 |
Wedeler TSV
|
|
TuRa Harksheide
|
4:1 (3:0)
|
2
|
So - 20.03. |
12:00 |
FK Nikola Tesla
|
|
Hamburger SV III
|
1:2 (1:0)
|
1
|
So - 20.03. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
BW 96 Schenefeld
|
0:0 (0:0)
|
2
|
So - 20.03. |
15:00 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
TSV Sasel
|
0:3 (0:1)
|
2
|
So - 20.03. |
15:00 |
TBS Pinneberg
|
|
TuS Osdorf
|
1:4 (1:2)
|
2
|
26. Spieltag
|
Fr - 25.03. |
14:00 |
SC Alstertal-Langenhorn
|
|
Wedeler TSV
|
0:4 (0:0)
|
2
|
Fr - 25.03. |
19:30 |
BW 96 Schenefeld
|
|
FK Nikola Tesla
|
1:1 (0:0)
|
1
|
Fr - 25.03. |
19:30 |
TuRa Harksheide
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
1:0 (0:0)
|
1
|
Fr - 25.03. |
19:30 |
FC Elmshorn
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
3:2
|
|
Fr - 25.03. |
20:00 |
Hamburger SV III
|
|
SV Eidelstedt
|
2:0 (2:0)
|
1
|
Mo - 28.03. |
10:45 |
FC Teutonia 05
|
|
TBS Pinneberg
|
2:1 (1:1)
|
1
|
Mo - 28.03. |
15:00 |
TSV Sasel
|
|
TuS Osdorf
|
1:2 (0:1)
|
2
|
27. Spieltag
|
So - 03.04. |
10:45 |
HEBC
|
|
Hamburger SV III
|
3:2 (1:1)
|
1
|
So - 03.04. |
11:00 |
FK Nikola Tesla
|
|
TuRa Harksheide
|
1:0 (0:0)
|
1
|
So - 03.04. |
13:00 |
SV Eidelstedt
|
|
BW 96 Schenefeld
|
0:0 (0:0)
|
1
|
So - 03.04. |
14:00 |
Wedeler TSV
|
|
FC Teutonia 05
|
0:0 (0:0)
|
1
|
So - 03.04. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
SC Alstertal-Langenhorn
|
0:2 (0:1)
|
1
|
So - 03.04. |
15:00 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
VfL Pinneberg II
|
2:5 (0:4)
|
1
|
So - 03.04. |
15:00 |
TuS Osdorf
|
|
FC Elmshorn
|
2:1 (1:0)
|
1
|
So - 03.04. |
15:00 |
TBS Pinneberg
|
|
TSV Sasel
|
0:5 (0:1)
|
1
|
28. Spieltag
|
Fr - 08.04. |
19:30 |
FC Elmshorn
|
|
TSV Sasel
|
2:1 (1:0)
|
2
|
Fr - 08.04. |
19:30 |
BW 96 Schenefeld
|
|
HEBC
|
0:1 (0:0)
|
1
|
Fr - 08.04. |
19:30 |
TuRa Harksheide
|
|
SV Eidelstedt
|
0:1 (0:1)
|
1
|
So - 10.04. |
10:45 |
FC Teutonia 05
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
3:2 (1:1)
|
1
|
So - 10.04. |
14:00 |
Wedeler TSV
|
|
TBS Pinneberg
|
4:0 (1:0)
|
1
|
So - 10.04. |
14:00 |
SC Alstertal-Langenhorn
|
|
FK Nikola Tesla
|
0:1 (0:0)
|
1
|
So - 10.04. |
15:00 |
VfL Pinneberg II
|
|
TuS Osdorf
|
0:5 (0:1)
|
1
|
29. Spieltag
|
So - 17.04. |
10:45 |
HEBC
|
|
TuRa Harksheide
|
3:1 (2:0)
|
1
|
So - 17.04. |
11:00 |
FK Nikola Tesla
|
|
FC Teutonia 05
|
1:2 (1:1)
|
2
|
So - 17.04. |
13:00 |
SV Eidelstedt
|
|
SC Alstertal-Langenhorn
|
1:3 (1:0)
|
1
|
So - 17.04. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
Wedeler TSV
|
1:3 (0:2)
|
1
|
So - 17.04. |
15:00 |
TSV Sasel
|
|
VfL Pinneberg II
|
8:0 (4:0)
|
1
|
So - 17.04. |
15:00 |
TBS Pinneberg
|
|
FC Elmshorn
|
2:0 (1:0)
|
1
|
So - 17.04. |
15:00 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
Hamburger SV III
|
2:1 (2:1)
|
1
|
30. Spieltag
|
Fr - 22.04. |
19:30 |
BW 96 Schenefeld
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
3:1 (1:0)
|
1
|
Fr - 22.04. |
20:00 |
Hamburger SV III
|
|
TuS Osdorf
|
0:5 (0:3)
|
1
|
Sa - 23.04. |
15:00 |
VfL Pinneberg II
|
|
FC Elmshorn
|
2:0 (1:0)
|
1
|
So - 24.04. |
10:45 |
FC Teutonia 05
|
|
SV Eidelstedt
|
0:3 (0:1)
|
1
|
So - 24.04. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
TBS Pinneberg
|
0:1 (0:0)
|
1
|
So - 24.04. |
14:00 |
Wedeler TSV
|
|
FK Nikola Tesla
|
4:0 (3:0)
|
1
|
So - 24.04. |
14:00 |
SC Alstertal-Langenhorn
|
|
HEBC
|
1:3 (0:2)
|
1
|
31. Spieltag
|
Do - 05.05. |
10:45 |
HEBC
|
|
FC Teutonia 05
|
5:3 (2:2)
|
|
Do - 05.05. |
12:00 |
FK Nikola Tesla
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
2:0 (0:0)
|
|
Do - 05.05. |
15:00 |
TBS Pinneberg
|
|
VfL Pinneberg II
|
1:1 (1:0)
|
|
Do - 05.05. |
15:00 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
TuRa Harksheide
|
3:0 (1:0)
|
|
Do - 05.05. |
15:00 |
TuS Osdorf
|
|
BW 96 Schenefeld
|
3:3 (2:1)
|
|
Do - 05.05. |
15:00 |
TSV Sasel
|
|
Hamburger SV III
|
7:0 (4:0)
|
|
Di - 17.05. |
19:00 |
SV Eidelstedt
|
|
Wedeler TSV
|
0:4 (0:2)
|
1
|
32. Spieltag
|
So - 08.05. |
11:00 |
Wedeler TSV
|
|
HEBC
|
3:3 (1:3)
|
1
|
So - 08.05. |
12:30 |
FK Nikola Tesla
|
|
TBS Pinneberg
|
0:1 (0:0)
|
|
So - 08.05. |
14:00 |
SC Alstertal-Langenhorn
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
0:2 (0:1)
|
|
So - 08.05. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
SV Eidelstedt
|
1:2 (0:0)
|
|
So - 08.05. |
15:00 |
Hamburger SV III
|
|
FC Elmshorn
|
0:3 (0:0)
|
|
So - 08.05. |
15:00 |
TuRa Harksheide
|
|
TuS Osdorf
|
2:2 (2:1)
|
1
|
So - 08.05. |
15:30 |
BW 96 Schenefeld
|
|
TSV Sasel
|
0:3 (0:1)
|
|
33. Spieltag
|
Fr - 13.05. |
19:30 |
TuS Osdorf
|
|
SC Alstertal-Langenhorn
|
4:0 (1:0)
|
2
|
Fr - 13.05. |
19:30 |
FC Elmshorn
|
|
BW 96 Schenefeld
|
1:2 (1:1)
|
1
|
So - 15.05. |
10:45 |
HEBC
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
1:3 (1:3)
|
2
|
So - 15.05. |
15:00 |
SV Eidelstedt
|
|
FK Nikola Tesla
|
2:1 (1:0)
|
3
|
So - 15.05. |
15:00 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
FC Teutonia 05
|
1:1 (1:0)
|
1
|
So - 15.05. |
15:00 |
TSV Sasel
|
|
TuRa Harksheide
|
3:0 (1:0)
|
1
|
So - 15.05. |
15:00 |
VfL Pinneberg II
|
|
Hamburger SV III
|
0:2 (0:0)
|
1
|
34. Spieltag
|
So - 22.05. |
15:00 |
BW 96 Schenefeld
|
|
VfL Pinneberg II
|
0:3 (0:2)
|
1
|
So - 22.05. |
15:00 |
TuRa Harksheide
|
|
FC Elmshorn
|
5:3 (3:2)
|
1
|
So - 22.05. |
15:00 |
SC Alstertal-Langenhorn
|
|
TSV Sasel
|
0:2 (0:1)
|
2
|
So - 22.05. |
15:00 |
FC Teutonia 05
|
|
TuS Osdorf
|
1:6 (0:1)
|
1
|
So - 22.05. |
15:00 |
Wedeler TSV
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
3:2 (1:1)
|
2
|
So - 22.05. |
15:00 |
FK Nikola Tesla
|
|
HEBC
|
1:3 (0:0)
|
2
|
So - 22.05. |
15:00 |
TBS Pinneberg
|
|
SV Eidelstedt
|
1:2 (0:1)
|
1
|